1. RAZRED

V ponedeljek, 18. 5. 2020, se ponovno začne pouk v šoli za učence prvega, drugega in tretjega razreda

PRIHODI IN ODHODI za učence od 1. do 3. razreda

2. teden: 23. – 27. 3. 2020

3. teden: 30. 3. – 3. 4. 2020

4. teden: 6. 4. – 10. 4. 2020

5. teden: 14. 4. – 17. 4. 2020

6. teden: 20. 4. – 24. 4. 2020

7. teden: 4. 5. – 8. 5. 2020

8. teden: 11. 5. – 15. 5. 2020

NAVODILA ZA DELO pri učenju angleščine

Dragi učenci, vaše učiteljice TJA (tuji jezik angleščina) smo vam pripravile učne liste oziroma napotke za delo.
– Prosite starše, naj vam učne liste natisnejo.
– Rešite naloge. Učne liste spravite v mapo.
– Če imate doma svoje zvezke, delovne zvezke in učbenike, jih uporabite. Če pripomočkov za TJA nimate doma, naloge rešujte na liste.
– Kdor nima doma svojega učbenika ali delovnega zvezka, naj si pomaga s skeniranim.
– Če česa ne znate, izpustite.
– Pomagajte si s spletnim slovarjem PONS.
– Starše poprosite, naj vam pomagajo pri delu z računalnikom, če bo potrebno.

Pa ne pozabite na filme ali risanke v angleškem jeziku.

Vaše učiteljice

Učitelji so za vsa vprašanja dostopni preko elektronske pošte

KAMIŠIBAJ

komentarji 4

1. IRMA pravi:

Berem komentarje in sem opazila, da nekateri nimajo doma tiskalnika. Če potrebujete pomoč, se z veseljem ponudim in vam sprintam gradivo.
    Lahko me pokličete pa se bomo zmenili (040594332).
    Mislim da je v teh časih pomembno, da si med seboj pomagamo.

2. Manja Žeželj pravi:

Pozdravljeni!
    Tudi pri nas smo brez printerja, računalnik je eden. En otrok v prvi triadi in dva v drugi. Preveč dela je na plečih staršev (dnevno pregledovanje nalog na spletu, pomoč pri uporabi računalnika in tudi pri nalogah). Še en dodaten stres za starše v teh kriznih časih! Pri nekaterih predmetih otroci dobijo več zadolžitev, kot če bi bili v šoli! Tudi junija se da marsikaj nadoknaditi, namesto da se po zaključku ocen gleda risanke in podobno.
    Strinjam se z mislijo psihologa dr. Muska Lešnika o delu na daljavo: »MANJ JE VEČ, VEČ JE LAHKO HITRO PREVEČ«. Celoten članek dr. Muska Lešnika o delu na daljavo je na spodnji povezavi https://www.abced.si/post/%C4%8Dloveku-prijazno-izobra%C5%BEevanje-na-daljavo-v-%C4%8Dasu-koronavirusa.
    Prijazen pozdrav,
    Manja Žeželj

3. Mojca pravi:

Pozdravljeni,
    kako naj si pomagamo, če nimamo možnosti tiskanja nalog – listov? Pri nekaterih nalogah bo šlo, pri drugih pač ne.
    Hvala za odgovor in lep pozdrav.
    Mojca Modic

4. Mojca pravi:

Pozdravljeni!
    S pomočjo sporočil lahko komunicirate z učitelji, jih kaj vprašate ali le sporočite kako vam je všeč učenje na daljavo.